Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирська обласна організація Єдиного Центру вітає працівників телебачення, радіомовлення та зв’язку з професійним святом!
2008-11-14 15:22:00

Житомирська обласна організація Єдиного Центру вітає працівників телебачення, радіомовлення та зв’язку з професійним святом!

Єдиний Центр вітає Вас, телевізійники, радіомовники та зв’язківці, з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку й бажає утримати відстояні позиції. Нехай Ваша професія завжди буде у шані. Ви потрібні людям.

Телебачення, радіо, телефон, Інтернет – це ті речі, які приходять до сучасної людини одного дня й залишаються з нею дійсно на все життя.

За повідомленням  Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення в Україні зареєстровано більше  півтори тисячі телерадіоорганізацій та видано близько восьмисот ліцензій на телерадіомовлення.

Українці встановили в себе понад 12 мільйонів номерів фіксованого телефонного зв’язку, 86% громадян України користуються мобільним зв’язком, майже 94% нашого населення мають вільний доступ до телемереж, 8,5 мільйонів українців постійно користуються послугами Інтернету.

Важко уявити, що лише декілька років тому ми не мали повного доступу до інформації тому, що діяла жорстка цензура. Сьогодні Україна може пишатися демократичними зрушеннями в інформаційному та комунікаційному просторі: ми маємо максимум достовірної, оперативної, якісної інформації та повний зв’язок з усім світом.

Цим українці завдячують професіоналізму, наполегливості та відданості своїй справі телевізійників, радідіомовників та зв’язківців. Люди саме  цих професій доклали великих зусиль, щоб  здобути для України право і можливість говорити, чути, бачити й читати правду.

Єдиний Центр вітає Вас, телевізійники, радіомовники та зв’язківці, з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку й бажає Вам утримати відстояні позиції. Нехай Ваша професія завжди буде у шані тому, що Ви потрібні людям.

Успіхів Вам у професійній діяльності, сили духу, міцного здоров’я та родинного затишку.

Житомирська обласна організація Єдиного Центру

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"