Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Протистояння у форматі «влада-опозиція» в умовах кризи – неприпустиме
2008-11-13 13:55:00

Кріль: Протистояння у форматі «влада-опозиція» в умовах кризи – неприпустиме

«Всі погоджувалися, що парламент зайшов у глухий кут. Всі ініціативи політиків щодо відновлення роботи ВР провалилися. Ситуація вимагала рішучих кроків. Ми впевнені, що зміна керівництва, яке не змогло налагодити роботу Верховної Ради, може стати поштовхом для виходу з парламентської кризи», – так прокоментував народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль останні події в парламенті.

Політик наголосив, що Єдиний Центр ніколи не боявся викликати вогонь на себе і відповідати за свої дії. «І коли вимагали від БЮТ виконувати Коаліційну угоду, і коли критикували уряд за непрофесійні дії, і тепер, коли підтримали відставку голови парламенту, – зауважив Ігор Кріль, – для нас приналежність до демократичного табору – це не покривання «своїх», а дотримання принципів».
Лідер Єдиного Центру застеріг, що політичне протистояння у форматі «влада-опозиція» в умовах кризи – неприпустиме. «Часи, коли законопроекти зарубувалися за політичною ознакою, мають відійти у минуле. Цей парламент повинен врешті-решт запрацювати або дочасно піти на пенсію», – підсумував він.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"