Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Шелудченко: «Завдяки спорту молодь проявлятиме свій внутрішній потенціал та зуміє протиставити себе чумі ХХІ століття — наркотикам»
2008-11-11 10:53:00

Шелудченко: «Завдяки спорту молодь проявлятиме свій внутрішній потенціал та зуміє протиставити себе чумі ХХІ століття — наркотикам»

У Житомирі завершився футбольний турнір на кубок міського голови — «Молодіжна бутса 2008», який проводився за підтримки мерії та за сприяння Житомирської обласної організації Єдиного Ценру.

У Житомирі завершився футбольний турнір на кубок міського голови — «Молодіжна бутса 2008», який проводився за підтримки мерії та за сприяння  Житомирської обласної організації Єдиного Ценру.  Головним гаслом турніру стало: «СТОП НРКОТИКАМ!», яким активна молодь Житомирщини висловила своє негативне ставлення до наркотиків та закликала всіх боротись з «чумою ХХ століття».

За «Молодіжну бутсу 2008» боролись вісім молодіжних команд Житомирщини.    У фіналі зустрілись команда Житомирського Агроунівеситету та  екс-чемпіон області СК «Легіон».

Гра проходив у безкомпромісній боротьбі. В основний час переможець так і не був визначений, після фінального свистка арбітр зафіксував нічийний рахунок 2-2.

Тільки післяматчеві пенальті визначили переможця турніру, яким стала команда Агроунівеситету , перемігши своїх суперників з рахунком 3-2 по пенальті.

Переможців «Молодіжної бутси 2008» вітала Житомирський міський голова Віра Шелудченко. Вручаючи переможцям турніру Кубок та нагороди, Шелудченко у привітальному слові сказала:

— Я переконана, що завдяки спорту молодь проявлятиме свій внутрішній потенціал та зуміє протиставити себе чумі ХХІ століття — наркотикам. Сьогодні ми стали свідками безкомпромісної та чесної боротьби. Зрозуміло, що головне завдання цього турніру не перемога за будь-яку ціну, а популяризація серед молоді здорового способу життя.

Один з найактивніших організаторів турніру член Єдиного Центру та молодіжної громадська організація "Студент за студента" Віталій Кирилюк висловив сподівання:

«Цей турнір не останній. Я сподіваюсь, з роками до участі в ньому буде долучатись все більше й більше команд. Нам і надалі потрібна підтримка громадських, партійних організацій та міської влади».

Міський голова запевнила організаторів змагання, що влада міста завжди буде підтримувати ініціативи молодого покоління і докладатиме всіх зусиль для пропагування здорового способу життя.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"