Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський оргкомітет отримав іменні  подяки за проведення конкурсу «Дитячого малюнку»
2008-11-10 12:22:00

Житомирський оргкомітет отримав іменні подяки за проведення конкурсу «Дитячого малюнку»

Житомирська обласна організація Єдиного Центру активно долучилась до проведення Всеукраїнського конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Я люблю Україну!»,

Житомирська обласна організація Єдиного Центру активно долучилась до проведення Всеукраїнського конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Я люблю Україну!», оголошено Єдиним Центром та Благодійним Фондом «ЛІРОС».
 
До участі в конкурсі по всій Україні були запрошені діти та юнацтво віком від 6 до 18 років. Всі бажаючі могли стати учасником. Для цього потрібно  було намалювати малюнок, який відобразив би бачення України очима дітей та подати його на конкурс за місцем розташування регіональної організації Єдиного Центру.

На Житомирщині обласний етап конкурсу «Я люблю Україну!» тривав  до 30 вересня 2008 року. Роботи приймались у офісі обласної організації Єдиного Центру.

Загалом для участі у обласному етапі конкурсу надійшло майже 200 малюнків. Кількість робіт від однієї особи приймалась без обмежень.
Найактивнішими учасниками стали діти віком до шести років. Малюки на конкурс надіслали близько 60 малюнків.

Підведення підсумків конкурсу проходить у п’яти вікових групах  (номінаціях): до 6 років, від 7 до 9 років, від 10  до 12 років,  від 13 до 15 років, від 16  до 18 років.

Для визначення переможців Житомирською обласною організацією Єдиного Центру було сформовано журі.

Склад журі:
голова журі
Зубко Геннадій Григорович – голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру

члени журі
Годований Руслан Миколайович – керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру

Сарата Тетяна Іванівна – керівник народної студії «Юний художник» центру творчості дітей та молоді, м. Житомир

Фаріон Ольга Олегівна – виконавчий директор Житомирського регіонального відділення асоціації міст України

Хіжніченко Максим Олегович – керівник Житомирського окружного секретаріату Єдиного Центру

Журі визначало по 10 кращих робіт в кожній віковій групі конкурсу.  Переможці отримали призи: атлас «Світ навколо тебе. Україна», книги, фарби, приладдя для малювання, розвивальні ігри та грамоти.

Крім того, 50 робіт-переможниць були надіслані в Київ до оргкомітету Всеукраїнського конкурсу малюнку «Я люблю Україну!» для організації Всеукраїнської виставки. Кращі з них ввійдуть до альбому, який буде видано за підсумками Всеукраїнського конкурсу.

Не оминули організатори  Всеукраїнського конкурсу малюнку «Я люблю Україну!» й житомирських активістів. За активну участь у підготовці та проведенні обласного етапу конкурсу житомирський оргкомітет отримав іменні  подяки.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"