Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирянка Юлія Яськова стала найкращою на Всеукраїнському конкурсі малюнку
2008-11-07 15:37:00

Житомирянка Юлія Яськова стала найкращою на Всеукраїнському конкурсі малюнку

Житомирянка Юлія Яськова стала переможницею Всеукраїнського конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Я люблю Україну», оголошено Єдиним Центром та Благодійним Фондом «ЛІРОС».

Житомирянка Юлія Яськова стала переможницею Всеукраїнського конкурсу  дитячих та юнацьких малюнків «Я люблю Україну», оголошено Єдиним Центром та Благодійним Фондом «ЛІРОС».
 
Юлія виборола премію 500 грн. та отримала диплом з рук самої Оксани Білозір. Нагородження проходило в Києві, куди з’їхались переможці обласних етапів конкурсу з усіх областей України.

«Тримаючи в руках премію та диплом, я ще не вірила своїй удачі. Коли моя вчителька в гімназії розповіла мені про конкурс малюнку й порадила взяти в ньому участь, я  й не сподівалась на перемогу. А тепер вірю, що можу досягти успіху: моя робота мандруватиме містами України по виставках, а потім її опублікують у альбомі разом з іншими малюнками конкурсу», - говорить юна художниця.

Юлія навчається в Житомирській гуманітарній гімназії. В свої 15 закінчує художню школу й має серйозні претензії на професійну кар’єру художника. Надійною підтримкою у Юлиних починах є мама та вчитель Світлана Леонідівна Дімендштейн. Дівчина каже:

«До Києва я їздила з мамою, а мій вчитель з нетерпінням чекала на звістку від нас. Думаю, що перемогти мені допоміг правильно вибраний образ тому, що малюнки на конкурсі всі були гарні. Я малювала українську хату, квіти… пейзаж за віршем Гнатюка «Сам Бог велів любити України…»

 Житомирська обласна організація Єдиного Центру щиро вітає Юлію Яськову з перемогою та бажає нових успіхів у творчості!
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"