Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль закликає обмежити кількість заступників міністрів до чотирьох
2008-11-06 14:07:00

Кріль закликає обмежити кількість заступників міністрів до чотирьох

\"Свого часу прем‘єр Віктор Янукович запровадив норму, яка дозволяє міністрам самостійно встановлювати кількість своїх заступників. Як результат, - по 9 заступників у Міністра транспорту та зв\'язку, Міністра економіки, Міністра внутрішніх справ, по 8 - у Міністра з охорони навколишнього середовища та Міністра праці та соціальної політики\", - зазначає народний депутат, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.

У той же час, політик нагадав, що у грудні 2007 року Юлія Тимошенко пропонувала скоротити кількість заступників міністрів до чотирьох: один перший заступник та три заступники. "Тож, чи не час Прем\'єр-міністру, нарешті, виконати хоча б цю свою обіцянку?", - запитує політик.
Як зазначає Ігор Кріль, один заступник міністра у структурі міністерства передбачає введення цілого штату працівників: секретаря, помічника, водія. Окрім того, для заступника виділяється службовий автомобіль, кабінет, кошти на ремонтні роботи, обслуговування, комунальні послуги, тощо.
«Звільнивши 30 кабінетів заступників міністрів і їх обслуговуючого персоналу, можна вивільнити цілий блок урядових споруд на Грушевського. І повірте мені, на ефективності роботи  це не позначиться. А от отриманні в результаті ресурси можна буде спрямувати на боротьбу з кризовими явищами, які і спровокував уряд з такими роздутими штатами", - підсумував голова Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"