Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Сьогодні БЮТ практикує «зомбування невинності»
2008-11-06 12:05:00

Годований: «Сьогодні БЮТ практикує «зомбування невинності»

Коментуючи звинувачення представників БЮТу на адресу НБУ щодо коливаннях курсу валют керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований сказав:

Коментуючи звинувачення представників БЮТу на адресу НБУ щодо  коливаннях курсу  валют керівник Житомирського обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований сказав:

«Яка б подія не відбувалась в державі, центральним штабом  БЮТу розробляється технологія «зомбування невинності» уряду. Підготовлені текстівки розсилаються по обласних організаціях і місцеві очільники, як папуги, не маючи власної думки,  повторюють у всіх ЗМІ опрацьовані попередньо ідеологами виступи та заяви.

Яскравий доказ цьому - позиція БЮТу щодо коливання курсу валют: в коливаннях винен НБУ. Виявляється,  інфляцію в Україні спровокувала світова криза, в відтягуванні переходу армії на професійну основу - винен міністр оборони, а перманентні голосування з «регіоналами» – це політична доцільність.

Наступного разу, голосуючи з Партією Регіонів в п’ятий раз за один і той же закон по різному, можливо білосердечні визнають існування НЛО»
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"