Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи закликають громаду підтримати будівництво сучасного сміттєпереробного заводу
2016-06-07 16:01:00

Житомирські єдиноцентристи закликають громаду підтримати будівництво сучасного сміттєпереробного заводу

У всьому цивілізованому світі сміття вже давно сортують, переробляють на сировину або перетворюють на енергію. В Україні, нажаль, немає чіткої стратегії розвитку сміттєпереробної галузі, тому сміття переважно вивозиться на полігони, де воно лежить і забруднює навколишнє середовище. На це звернули увагу у Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

 

За словами партійців 6 червня на сайті Житомирської міської ради з’явилася петиція стосовно будівництва сміттєпереробного заводу. Ініціативу підтримали уже більше 5 % житомирян. Підписи можна залишити ще упродовж 88 днів.

 

У Житомирській обласній організації Єдиного Центру, закликають громаду активно підтримати будівництво сучасного сміттєпереробного заводу і не чекати доки проблема стане настільки гострою як на Львівському сміттєзвалищі.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"