Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада має дослухатись до думки громади щодо видобутку руд на Торчинському родовищі
2015-12-17 15:02:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада має дослухатись до думки громади щодо видобутку руд на Торчинському родовищі

Видобуток титанових руд на Торчинському родовищі має бути економічно доцільним, не повинен спустошувати грунти і обезводнювати край. Гроші від нього мають іти у місцеві бюджети, а не у кишені окремих осіб. Так вважають у Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

Партійці нагадують, що ще  у 2012 році владні структури без громадських обговорень, порушуючи ряд законів намагалася відкрити титановий кар’єр. Громада після неодноразових акцій протесту під стінами Житомирської ОДА та роботи з владними структурами протягом 2012- 2013 років вибороли заборону на видобуток титану мотивуючи це відстуністю грунтовного вивчення економічної доцільності та екологічної експертизи.

 

А сьогодні за повідомленнями ЗМІ знову піднімається питання про відкриття цих кар’єрів, ведеться робота щоб переконати населення надати на це дозвіл. Мотивується це тим, що   використовуватиметься новий спосіб видобутку титану якій нестиме мінімальну шкоду землям та принесе фінансові надходження в державну скарбницю.

 

Єдиноцентристи вважають, що влада зобов’язана слухати думку громади. Також партійці закликають екологів, геологів, журналістів, і всіх небайдужих людей приєднатися до обговорення цього питання.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"