Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Мартинюк: «У важкі часи кризи ми повинні відійти від звички згадувати про дітей лише  на свята»
2008-12-25 11:34:00

Мартинюк: «У важкі часи кризи ми повинні відійти від звички згадувати про дітей лише на свята»

Нещодавно представники Єдиного Центру на чолі з головою Бердичівської районної організації Зоєю Мартинюк організували спільне свято для дітей Гришковецької спецшколи-інтернату для дітей-сиріт та учнів професійнотехнічного училища міста Бердичева. Традицію «спільних зустрічей» продовжать і надалі.

«Сьогодні страшно подумати, що ми входимо в 2009 рік без впевненості: немає бюджету, нема газових контрактів, незрозуміло якою буде інфляція, як будуть фінансуватись соціальні проекти, чого чекати місцевим громадам.

Проблем багато й прикро, що вони нахлинули на Різдвяні свята. Увага та веселий настрій – це найкращий подарунок для діток. Особливо для дітей, позбавлених справжнього сімейного тепла та батьківської уваги,» - говорить голова Бердичівської районної організації Зоя Мартинюк.

Нещодавно представники Єдиного Центру на чолі з головою Бердичівської районної організації Зоєю Мартинюк організували спільне свято до Дня Святого Миколая для дітей Гришковецької спецшколи-інтернату для дітей-сиріт та учнів професійнотехнічного  училища міста Бердичева.  Діти з школи-інтернату вперше побували на святі в профтехучилищі.  Усім дітлахам Миколай подарував солодощі, іграшки, сувеніри. Після свята Зоя Іванівна Мартинюк заявила, що це не останній вияв турботи до маленьких співгромадян з боку партії.

«Адже ці незахищені дітки потребують нашої уваги і турботи щодня, а не тільки в святкові дні. У важкі часи кризи ми повинні відійти від звички згадувати про дітей на свята. Потрібно зробити все можливе, аби всі діти відчували себе повноцінними громадянами своєї країни, щасливими і потрібними людьми, мали гідні умови для життя, навчання, виховання. І ми будемо над цим працювати», - запевнила Зоя Іванівна.

Залишається додати, що Різдво Зоя Мартинюк  та члени Бердичівської районної організації Єдиного Центру  святкуватимуть в колі учнів професійно-технічного училища, а після Нового року учні профучилища та Зоя Іванівна завітають з візитом-відповіддю до вихованців Гришковецької школи-інтернату. Традицію «спільних зустрічей» продовжать і надалі.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"