Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр закликає перевізників дотримувати права пільгових категорій громадян
2015-07-01 09:25:00

Житомирський Єдиний Центр закликає перевізників дотримувати права пільгових категорій громадян

Єдиноцентристи засуджують дії перевізників та працівників автостанцій, які нехтують правами пільгових категорій громадян. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ і наріканнями пасажирів, часто ставлення працівників, які задіяні в сфері пасажирських перевезень, та їх манера спілкування бувають у достатньо грубій формі.

 

Партійці закликають перевізників поважати право людей на пільгові перевезення, яке передбачено законом, та не вдаватись до порушення цих прав.

 

У Єдиному Центрі закликають владу звернути увагу на порушення прав пільговиків і навести порядок у даній сфері.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"