Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр закликає владу до посилення контролю за зростанням цін в області
2015-05-26 09:57:00

Житомирський Єдиний Центр закликає владу до посилення контролю за зростанням цін в області

Прямим завданням влади є недопущення необґрунтованого чи спекулятивного зростання цін на продовольчі товари в області. Так вважають у Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

 

За інформацією ЗМІ влада запевняє , що продукти харчування знаходяться під постійним контролем, однак цінова ситуація на продовольчому ринку у районах області різна.


Єдиноцентристи вважають, що при знеціненні гривні дорожчають паливно-мастильні матеріали, які входять до розрахунку собівартості усієї без виключення продукції. Тому зростання цін не уникнути.


«Однак чиновники повинні здійснювати реальні  кроки щодо посилення контролю за зростанням цін в області. Для цього необхідно активізувати  роботу районних робочих груп, посилити контроль за цінами, постійно організовувати проведення сільськогосподарських ярмарок, налагодити прямий продаж продуктів від виробника», - вважають в обласному осередку партії.
 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"