Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи закликають мешканців масово долучитись до масштабного прибирання 25 квітня
2015-04-24 10:54:00

Житомирські єдиноцентристи закликають мешканців масово долучитись до масштабного прибирання 25 квітня

Житомирські єдиноцентристи запрошують мешканців долучитись до акції «Зробимо Україну чистою». Про це повідомили в обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ 25 квітня о 10 годині в рамках міжнародного екологічного соціального проекту «Lets Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн відбудеться акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку у Житомирі.

 

Партійці закликають усіх мешканців не бути байдужими і масово вийти на прибирання зелених зон та місць громадського відпочинку. Зробимо наше місто чистішим до травневих свят.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"