Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи закликають владу активно працювати над інвестиційною привабливістю регіону
2015-07-15 12:49:00

Житомирські єдиноцентристи закликають владу активно працювати над інвестиційною привабливістю регіону

Незважаючи на вигідне географічне розташування, промисловий і агропромисловий сектори економіки, четверте місце в Україні по запасах лісових ресурсів, і перше – за загальними запасами деревини у Житомирську область надходить мала кількість інвестицій. На це звертають в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

 

За словами експертів загальний обсяг інвестицій, які надійшли за весь період інвестування в Житомирську область, становить лише 0,6% до загальноукраїнського. За рейтингом конкурентоспроможності в 2012 і 2013 роках область займала 25 місце. На початок 2015 року за темпом приросту іноземних інвестицій область перебуває на 21 місці.

 

Партійці зазначають, що з цієї сумної статистики видно, що в житомирській області ніколи належним чином не приділялась увага залученню іноземних інвестицій. Хоча обласна влада і проводила виїзні форуми-презентації, однак участь у них переважно брали посли іноземних країн, а не потенційні інвестори.

 

У Єдиному Центрі закликають владу працювати над якісними і конкурентноспроможними пропозиціями для інвесторів, гарантувати їм захист прав власності, а також стабільні умови ведення бізнесу.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"