Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сухомлін: «Через кризу на сьогоднішній день надходження до місцевого бюджету зменшились приблизно на 15%»
2008-12-24 10:34:00

Сухомлін: «Через кризу на сьогоднішній день надходження до місцевого бюджету зменшились приблизно на 15%»

Відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції у вівторок перший заступник голови Житомирської обласної Організації Єдиного Центру Сергій Сухомлін прокоментував перспективи Житомирщини бути з газом і гарячою водою у 2009 році.

На прес-конференції у вівторок, коментуючи перспективи Житомирщини бути з газом і гарячою водою у 2009 році перший заступник голови Житомирської обласної Організації Єдиного Центру Сергій Сухомлін сказав:


«Не секрет, що сьогодні в умовах кризи фінансова скрута найперше вдарила по працівниках бюджетної сфери: вчителях, лікарях та по банках і великих підприємствах. Люди втрачають в заробітній платі, а бюджет в свою чергу недоотримує податки.

Як депутату міської ради, мені відомо, що вже на сьогоднішній день через кризу надходження до місцевого бюджету зменшились приблизно на 15%, а це означає, що не варто жити ілюзіями: хоча 2008 рік був складним, 2009 – кращим не буде.

Проте, щодо Житомирщини, на мою думку, наша область постраждає менш ніж східні регіони України тому, що криза перш за все болісно вдарить по великих металургійних та гірничих підприємствах. А чи будемо з газом і гарячою водою, залежить не лише від ефективної діяльності житомирської влади, а й ще від багатьох факторів, один із головних: яким буде держбюджет на 2009 рік і чи вчасно він буде затверджений. Поки, щодо бюджету, прогноз невтішний, особливо те, що зволікають з прийняттям.»
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"