Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Забела закликає ректорів вишів не відраховувати студентів – контрактників за несплату
2008-12-24 10:28:00

Забела закликає ректорів вишів не відраховувати студентів – контрактників за несплату

Про це член Політичної Ради Єдиного Центру, голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Забела сказав під час зустрічі із керівниками районів, підприємцями, представниками бізнесу.


 

«Я спеціально запросив на цю зустріч і ректорів вищих навчальних закладів. Вже є факти, коли студентів – контрактників відраховують за несплату. Сподіваюсь, нікому не потрібно пояснювати, що у більшості випадків несплата пов’язана із економічною кризою у державі,» - зазначив Юрій Забела.

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації повідомляє, що керівник області також зауважив, що на часі доцільно запровадити іншу систему розрахунку за навчання. На кшталт, «банківських кредитних канікул», або ж часткового розрахунку – за квартал, за півроку.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"