Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Справа по розкраданню техніки на бронетанковому заводі має бути доведена до кінця
2015-02-17 15:43:00

Житомирський Єдиний Центр: Справа по розкраданню техніки на бронетанковому заводі має бути доведена до кінця

Службовці, які винні у розкраданні техніки на житомирському бронетанковому заводі мають понести найсуворіше покарання. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

Раніше Генпрокуратура повідомляла, що на державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» виявлено повне розукомплектування 78 бойових машин. Завдано збитків на суму понад 12 млн. Також були й інші факти корупційної діяльності. Проти директора підприємства було відкрите кримінальне провадження. І лише сьогодні він   написав заяву на звільнення за власним бажанням.


Житомирські єдиноцентристи вважають, що розслідування цієї справи суттєво затягнулося.

 

«Закликаємо правоохоронні органи до якомога швидшого і ретельнішого розслідування  справи і вжиття найжорсткіших заходів, щодо службовців, які розкрадали комплектуючі до воєнної техніки», - повідомили в обласній організації партії.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"