Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи закликають владу перевірити факти корупції у ДАІ
2015-01-27 14:47:00

Житомирські єдиноцентристи закликають владу перевірити факти корупції у ДАІ

Житомирські єдиноцентристи закликають владу перевірити факти корупційної діяльності у ДАІ Житомирської області.

Партійці звертають увагу на резонансне відео у мережі Інтернет, на якому старший сержант міліції розповідає про корупційні схеми у Державтоінспекції.

 

За словами працівника у Житомирській області треба дати хабар 2 тисячі доларів, щоб залишитися працювати патрульній службі після реформи. Крім того він повідомив, що кожен день повинен здавати своєму начальникові від 200 до 400 грн, а інспектори, які стоять на стаціонарних постах здають значно більше.

 

У Житомирській обласній організації закликають правоохоронні органи об’єктивно і неупереджено перевірити факти корупційних дій, які виклав працівник міліції. Партійці переконані, що після реформи МВС корупція у цьому відомстві має бути знищена повністю, а нова поліція має здобути повну підтримку і довіру народу.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"