Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сухомлін: «В умовах економічної кризи головне завдання – не допустити звільнення людей з роботи»
2008-12-23 14:03:00

Сухомлін: «В умовах економічної кризи головне завдання – не допустити звільнення людей з роботи»

Сьогодні на прес-конференції в прес-центрі Житомирської обласної організації Єдиного Центру на тему «Політичні підсумки 2008 року. Прогнози на 2009 рік» жваву зацікавленість журналістів викликало питання зростання безробіття.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо думки про те, що держслужбовців сьогодні «відправляють» у відпустку за власний рахунок,  перший заступник голови Житомирської обласної Організації Єдиного Центру Сергій Сухомлін сказав:

«Ситуація не однозначна. Звичайно це не правильно. Проте, якщо в держбюджеті немає коштів на виплату заробітнихплат, люди на місцях намагаються вирішити питання виходячи з конкретної  ситуації. А щоб таких проблем не виникало, уряд має подбати про соціальний захист не лише держслужбовців, а всіх громадян.

Якщо на підприємстві стоїть питання так, що є шанс врятувати виробництво від банкрутства чи зупинки, а керівник порадився з людьми й рішення про тимчасову відпустку за власний рахунок прийняте спільно керівництвом й працівниками, то, можливо, це реальний вихід із скрути.

Адже, сьогодні й керівники підприємств, й працівники розуміють, що звільнятись з роботи не хоче ніхто, а закриття підприємства – це безробіття для всіх. Тому, в умовах економічної кризи головне завдання – не допустити звільнення людей з роботи й уникнути безробіття».


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"