Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада має негайно забезпечити опалення відділень першої міської лікарні
2014-12-04 13:57:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада має негайно забезпечити опалення відділень першої міської лікарні

У Житомирській обласній організації Єдиного Центру стурбовані повідомленнями про те, що інфекційному відділенні першої міської лікарні немає опалення.

За повідомленнями ЗМІ в інфекційному відділенні першої міської лікарні замерзають хворі. У приміщеннях дуже холодно, батареї не гріють, люди сплять в одязі.

Партійці закликають міську владу навести порядок в даній ситуації і негайно забезпечити тепло у приміщеннях лікувального закладу. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"