Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада і громада мають спільно протистояти терористам
2014-12-01 13:52:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада і громада мають спільно протистояти терористам

Єдиноцентристи закликають усіх мешканців області підвищити пильність і негайно повідомляти в міліцію у разі виявлення ознак антиукраїнської діяльності, можливості провокацій чи ймовірності терактів. Про це заявили в обласному осередку Житомирського Єдиного Центру.

 

За повідомленнями ЗМІ На Житомирщині СБУ впіймала бойовиків "ДНР". Терористи пройшли навчання на тимчасово окупованій території та повернулися в регіон для організації злочинної діяльності. Їх метою було поширення друкованої продукції з сепаратистськими закликами, рекрутування найманців, а також визначення об'єктів для організації диверсій. У злочинців вилучені засоби ураження.

 

Запорізький Єдиний Центр вимагає від влади посилення охорони і патрулювання на усіх стратегічних об’єктах області, включаючи залізничні мости і колії.

 

Партійці звертаються до жителів області із закликом до особливої пильності та обережності. Потрібно повідомляти міліцію про всіх осіб, які намагаються вести антиукраїнську агітацію, звертати увагу на групи підозрілих новоприбулих людей.

 

 «Усім потрібно зрозуміти, що лише спільними зусиллями ми зможемо протистояти терористичній загрозі, яка поглинула Схід країни», - зазначили в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"