Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Житомирському Єдиному центрі закликають мешканців приєднатись до акції «Марш Миру»
2014-09-12 12:27:00

У Житомирському Єдиному центрі закликають мешканців приєднатись до акції «Марш Миру»

Житомирський Єдиний Центр закликає усіх мешканців активно долучитися до акції «Марш Миру» і масово вийти на вулиці. Про це заявили в обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ «Марш миру» пройде у нашій області. Метою акцій є демонстрація всьому світові та Росії, що Житомирщи область – це Україна, єдина і непохитна, показати згуртованість української громади та готовність захищати територіальну цілісність держави.

«Сьогодні потрібно об’єднуватись і демонструвати усім, що у Житомиряни проти російської окупації, тероризму і війни», - зазначили в обласному осередку партії.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"