Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада має забезпечити оновлення апаратури в медзакладах
2014-09-11 13:10:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада має забезпечити оновлення апаратури в медзакладах

У більшості державних лікарень і діагностичних центрів області медичне обладнання вже давно застаріло і потребує суттєвого оновлення. Так до прикладу наша область на сьогоднішній день єдина, де немає сучасного державного магнітно-резонансного томографа. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За наявною інформацією єдиному державному апарату МРТ, який працює у діагностичному центрі вже 22 роки. Приватних таких в області лише 3 і обслідування на них досить дороге, від 700-1800 грн.

 

У Єдиному центрі вважають, що палкі дискусії, які сьогодні ведуться депутатами облради з приводу придбання нового томографа – не повинні виникати взагалі. За нормальних обставин в області мало б бути не 1 і не 5 апаратів МРТ, а більше десяти.

 

Партійці переконані у тому, що якщо сьогодні є 26 млн. грн, які влада може спрямувати на придбання апарату МРТ то потрібно це робити обов’язково. Те саме стосується і медичного обладнання, яке б мало оновлюватись постійно.

 

«Будь-які розмови про економію коштів тут є недоречними, оскільки ця економія виллється у вищі показники захворюваності серед населення, що в результаті призведе до ще більших витрат», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"