Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Шахраї, які грабують рахунки ранених солдат АТО мають бути жорстко покарані
2014-08-20 12:06:00

Житомирський Єдиний Центр: Шахраї, які грабують рахунки ранених солдат АТО мають бути жорстко покарані

Аферисти, які встигають наживатися на всезагальному українському горю і грабують рахунки на які люди перераховують гроші на лікування ранених бійців АТО заслуговують на найжорсткіше покарання з усіх передбачених. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленням УМВС в Житомирській області шахраї зняли з рахунку 40 тис. грн, перераховані благодійниками на лікування 20-річного військового Михайла Рибака, який був важко поранений 22 травня в бою під Волновахою.


«Єдиноцентристи закликають правоохоронні органи проявити весь професіоналізм і жорстко реагувати на випадки шахрайства, які пов’язані із темами АТО і пограбуваннями рахунків на лікування ранених солдатів. Такі випадки мають бути розслідувані першочергово, а зловмисники мають сісти за грати на довго. Також просимо мешканців області активно повідомляти про такі факти у міліцію», - зазначили в місцевому осередку Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"