Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр вимагає виплатити заробітню плату працівникам трамвайно-тролейбусного управління
2014-08-14 10:45:00

Житомирський Єдиний Центр вимагає виплатити заробітню плату працівникам трамвайно-тролейбусного управління

Житомирські єдиноцентристи закликають владу невідкладно вжити заходів та виплатити понад 2 млн грн боргу по зарплаті працівникам КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління». Про це заявили а обласній організації партії.

За інформацією прокуратури у порушення вимог чинного законодавства, упродовж більше двох місяців, працівникам виплачували зарплату не у повному обсязі та першочергово, а лише після здійснення інших платежів. Унаслідок цього станом на 4 серпня поточного року 815 працівникам не виплачено 2 млн. 160 тис грн заборгованої зарплати.


Партійці зазначають, що також викликає занепокоєння бездіяльність територіальної державної інспекції з питань праці у Житомирській області. «Закликаємо правоохоронців у короткі терміни дати належну правову оцінку роботи цього органу контролю», - зазначили в обласній організації Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"