Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: День десантника 2 серпня має бути без масових гулянь
2014-07-31 14:11:00

Житомирський Єдиний Центр: День десантника 2 серпня має бути без масових гулянь

Житомирський Єдиний Центр підтримує прохання бійців житомирської 95-ої окремої аеромобільної бригади, які знаходяться в зоні АТО, не організовувати жодних флеш-мобів, гулянь, акцій, а замість них - подбати про поранених та підтримати родини загиблих.

На переконання хлопців з 95-ї варто в цей день покласти квіти на військових цвинтарях міста, де з'явились нові могили, а святкувань у парку Гагаріна з неодмінним атрибутом - купанням "дембелів" (частина з них сховалася від призову) у фонтанах не проводити, оскільки це є недоречним, адже на Сході воюють і гинуть.

 

Житомирські єдиноцентристи вітають українських десантників із професійним святом, дякують за самовіддану боротьбу за цілісність України та бажають повернутися додому живими, здоровими та із перемогою. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"