Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада області має припинити нелегальний видобуток бурштину
2014-07-25 11:30:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада області має припинити нелегальний видобуток бурштину

Влада і правоохоронці повинні активніше протидіяти незаконному видобутку бурштину в області. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією за кілька останніх місяців працівники міліції задокументували 15 випадків незаконного видобутку надр. У більшості випадків підпільний видобуток бурштину ведеться на земельних ділянках, виділених органами місцевого самоврядування в оренду.

 

«Єдиноцентристи вимагають від влади перевірок щодо використання орендованих земель за прямим призначенням і встановлення нанесених державі збитків. Також закликаємо правоохоронців вжити максимальних заходів щодо припинення функціонування нелегальних бурштинових копалень. Адже порушники не лише розкрадають державні ресурси, але й нищать природу області», зазначили в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"