Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Рибак: «Вітати на свята – це добре. Проте, ми маємо допомагати людям в повсякденному житті»
2008-12-22 16:27:00

Рибак: «Вітати на свята – це добре. Проте, ми маємо допомагати людям в повсякденному житті»

День святого Миколая члени Єдиного Центру Олександр Рибак та Олександр Бочковський святкували в господі родини Пустовойт.

Шестеро сестер та троє братів мешкають з мамою в Житомирі. Господар дому передчасно пішов з життя, полишивши по собі добру пам’ять, а турбота про багатодітну родину лягла на плечі мами – Тетяни Василівни.

«Ми живемо дружно, проте сутужно. На всіх своїх дітей я отримую близько півтори тисячі гривень, дякую державі, але цього дуже мало. Я працюю, але грошей однак не вистачає ні на що», - розповідає про свої будні Тетяна Василівна.

«Ми маємо дах над головою, але будинок старий, без зручностей, про меблі ми  не мріємо, а пральна машинка могла б врятувати від важкої вечірньої праці мене й старших доньок, бо перемо все руками».

Побут родини Пустовойтів дійсно необлаштований, мабуть тому діти з особливою радістю отримували святкові миколайчики, а мама вдячна була за продукти.

Познайомившись з великою родиною, Олександр Рибак та Олександр Бочковський беруться допомогти родині з облаштуванням зручностей в  будинку. Зокрема голова Богунської районної організації Єдиного Центру в Житомирі Олександр Рибак зазначив: «Вітати на свята – це добре. Проте, ми маємо допомагати людям в повсякденному житті».

Тому Єдиний Центр запрошує заможних житомирян, хто має бажання й можливість допомогти мамі ростити дев’ятеро чудових дітей, поділитися з родиною меблями, одягом, книгами, господарськими речами – дітлахи будуть вдячні Вам. Адреса родини у працівника секретаріату Віталія Кирилюка т 8 067 262  42 67
 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"