Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Службовці, які розкрадали техніку на житомирському бронетанковому заводі мають понести найсуворіше покарання
2014-07-15 14:57:00

Житомирський Єдиний Центр: Службовці, які розкрадали техніку на житомирському бронетанковому заводі мають понести найсуворіше покарання

Службовці, які розкрадали техніку на житомирському бронетанковому заводі мають понести найсуворіше покарання. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленням Генпрокуратури на державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» виявлено повне розукомплектування 78 бойових машин, на яких відсутні двигуни з коробками передач, прицільні пристрої, радіостанції, генератори. Всього 5506 вузлів і агрегатів техніки. Завдано збитків на суму понад 12 млн.

 

Боєві машини з яких розкрадено агрегати могли б вже бути на передовій і захищати український народ, а так вони стоять непотрібним грузом, коли на передовій щодня гинуть люди.

 

«Єдиний Центр Житомирщини закликає правоохоронні органи, якомога ретельніше розслідувати цю справу і вжити найжорсткіших заходів, щодо службовців, які розкрадали комплектуючі до воєнної техніки», наголосили обласні партійці.   

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"