Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: По вині казначейства можуть закритися дитячі табори відпочинку
2014-07-02 16:07:00

Житомирський Єдиний Центр: По вині казначейства можуть закритися дитячі табори відпочинку

В самий розпал оздоровчого сезону для дітей можуть закритися 3 дитячі оздоровчі центри. І не через якісь порушення, а через відсутність коштів. Про це заявили у Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

Представник обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Микола Дегліс запевняє що з 11 червня "зависли" 930 тисяч гривень. Звернення до казначейства, голови облдержадміністрації, прокуратури результатів не дають. Тому табори відпочинку такі як "Дзвіночок", "Супутник", "Пролісок" вже ставлять питання про те, що вони не можуть купити продукти для дітей. Якщо така ситуація зберігатиметься до кінця цього тижня, закриття таборів стане цілком реальним.

 

Єдиноцентристи області закликають обласну владу негайно втрутитися в ситуацію. Адже здоров‘я дітей не може бути другорядною проблемою, яку місцеві чиновники активно ігнорують.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"