Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр співчуває родинам загиблих десантників
2014-06-27 13:43:00

Житомирський Єдиний Центр співчуває родинам загиблих десантників

Житомирські єдиноцентристи висловлюють щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військових.

Цієї ночі російські терористи здійснили масований штурм блокпостів № 1 та №2 поблизу Краматорська, на якому несли бойову службу також житомирські військові. Нажаль, під час жорстокого бою загинули 4 десантника та ще 5 поранено. Серед загиблих героїв 3 – десантники Житомирської 95-ої аеромобільної бригади.

 

Всі українці ніколи не забудуть своїх героїв, які до кінця виконали свій обов’язок перед батьківщиною. Низько схиляємо голови перед їх пам’яттю. Україна обов’язково відстоїть свою незалежність і соборність.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"