Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Чиновники, які сьогодні розкрадають державні кошти - заслуговують на найжорсткіше покарання
2014-06-23 14:02:00

Житомирський Єдиний Центр: Чиновники, які сьогодні розкрадають державні кошти - заслуговують на найжорсткіше покарання

Державні чиновники, які у такий складний для країни час розкрадають державні кошти заслуговують на найжорсткіше покарання. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією прокуратури на Житомирщині розслідується кримінальне провадження за ч.5 ст. 191 (заволодіння коштами в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Установлено, що службові особи одного з підприємств області, діючи в інтересах третіх осіб, уклали з приватними підприємствами завідомо збиткові договори на закупівлю будівельного піску за завищеними цінами. Таким чином, службовці незаконно розтратили понад 2,8 млн грн бюджетних коштів.

 

У час коли країна перебуває в стані війни, гинуть її громадяни, люди хто чим може старається допомогти армії, житомирські службовці у великих розмірах розкрадають бюджетні кошти. «Вимагаємо від прокуратури найжорсткішого покарання винних держслужбовців і широкого оприлюднення цієї справи», - зазначили в обласній організації партії.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"