Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр засуджує халатне ставлення чиновників до якості харчування дітей
2014-06-17 13:40:00

Житомирський Єдиний Центр засуджує халатне ставлення чиновників до якості харчування дітей

Щороку, особливо протягом літа, у ЗМІ з’являється багато повідомлень про отруєння дітей у закладах харчування шкіл, садочків, інтернатів тощо. Деякі з них з тяжкими наслідками і навіть летальними випадками. Єдиноцентристи вважають, що така ситуація складається через безвідповідальність місцевих чиновників і бажання привласнити державні кошти. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією прокуратури за неналежне забезпечення якісного харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах директори чотирьох шкіл Червоноармійського району отримали догани. Зокрема, установлено, що в одній із шкіл району «забезпечено» обід для одного учня на суму 0,68 коп при середній вартості харчування дітей - 3, 50 грн. В іншому навчально-виховному закладі дітям готували першу страву з молока, термін придатності якого закінчився півмісяця тому.

 

В Єдиному Центрі засуджують халатне ставлення чиновників до якості харчування дітей і їх здоров’я. Вважаємо, що догана чиновнику, який свідомо труїть дітей – занадто м’яке покарання. Державні службовці, які свідомо годують дітей неякісними продуктами заслуговують мінімум на звільнення. «Якщо б правоохоронці більш жорстко контролювали і карали такі випадки, то їх не було б взагалі, або ж хоча б набагато менше», - впевнені обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"