Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада має негайно вирішити питання якості питної води у Новограді-Волинському
2014-06-11 15:33:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада має негайно вирішити питання якості питної води у Новограді-Волинському

У Єдиному центрі вважають, що місцева влада повинна негайно знайти кошти для модернізації водоочисних споруд у Новограді-Волинському. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією вода у водорозподільчій мережі Новоград-Волинського невідповідної якості. Дана ситуація спричинена сильним забрудненням води в р. Случ, а саме за показником кольоровості. На сьогоднішній день кольоровість води сягнула 250 градусів. Водоочисні ж споруди міста спроможні справитися з максимальною кольоровістю води 120 градусів. Сьогодні використовувати воду із водорозподільчої мережі для питних потреб та приготування їжі забороняється.У Єдиному Центрі закликають обласну і місцеву владу прийняти всі заходи щодо встановлення забруднювача та причини забруднення води в р. Случ.«Однак потрібно розуміти, що така ситуація з великою ймовірністю повториться знову. Тому потрібно негайно розробити програму оновлення воодоочистних споруд міста з метою приведення їх у стан, який відповідатиме сучасним потребам», - вважають обласні єдиноцентристи.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"