Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиноцентристи Житомирщини висловлюють співчуття родинам загиблих військовослужбовців - земляків
2014-06-04 13:51:00

Єдиноцентристи Житомирщини висловлюють співчуття родинам загиблих військовослужбовців - земляків

Житомирська обласна організація Єдиного Центру висловлює співчуття рідним і близьким загиблих земляків. Україна не забуде своїх героїв, які захищали її цілісність.

3 червня під Слов’янськом терористами була атакована військова колона сил АТО. Атака була відбита нашими військовими, але, на жаль, під час бойового зіткнення загинув підполковник 95-ї окремої аеромобільної бригади та 13 військових було поранено.

 

І це вже не перший випадок загибелі військових з Житомирщини, що приймали участь в АТО на Сході країни. 13 травня в бою в Слов’янському районі загинули п’ятеро десантників — мешканців Житомирської області.

 

Житомиряни всіляко підтримують військових 95-ї аеромобільної бригади. Посильну допомогу надають як представники органів влади, бізнесу, громадських організацій, так і прості мешканці Житомирщини.

 

Закликаємо керівництво держави підтримувати сім’ї загиблих десантників, а військовослужбовцям, що приймають участь в АТО надати у повному обсязі усі необхідні засоби безпеки.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"