Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада має співпрацювати з громадськими активістами
2014-05-13 14:11:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада має співпрацювати з громадськими активістами

Місцеві чиновники повинні дослухатись до думки громади і пам’ятати хто привів їх до влади. Людей не можна просто так ставити перед фактом, хто буде їх керівником. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

Так сьогодні під Житомирською ОДА активісти і представники громади міста влаштували акцію протесту, під час якої висловили своє обурення кадровими призначеннями на високі посади у різних установах, що не погоджуються з громадськістю.

 

 Єдиноцентристи області заявляють, що принцип розподілу владних крісел зустрів несприйняття з боку громадських активістів. На нашу думку призначення керівників області без широкого обговорення кандидатур з громадою є неможливим.«Вимагаємо від влади публічності і прозорості у прийнятті кадрових рішень. Визначальними факторами має бути професіоналізм і патріотизм кандидатів, а не чиїсь особисті симпатії» - наголосили в обласній організації партії.

 

 У Єдиному центрі закликають владу негайно почати діалог з громадськими активістами, задля уникнення загострення ситуації в регіоні.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"