Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи закликають правоохоронців унеможливити провокації проросійськи налаштованих громадян
2014-05-06 09:12:00

Житомирські єдиноцентристи закликають правоохоронців унеможливити провокації проросійськи налаштованих громадян

Правоохоронні органи Житомирщини повинні вжити усіх заходів для безпечного святкування 9 травня. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією ЗМІ мешканцями міста Житомира в декількох місцях були помічені групи немісцевих осіб спортивної зовнішності. Один з них, зайшовши до магазину, почав сперечатися з продавцем, після чого заявив: «Скоро Россия прийдёт, наведёт порядок». Також в соціальних мережах поширюються заклики проросійськи налаштованих громадян до житомирян 9 травня приєднатися до автопробігу під георгіївськими стрічками.

 

Житомирська обласна організація Єдиного Центру висловлює занепокоєння даною ситуацією і закликає органи правопорядку і владу забезпечити безпеку житеоів регіону і виключити можливість провокацій під час святкування Дня перемоги.

 

«Також звертаємось до місцевих мешканців не піддаватись на провокації, зберігати пильність і повідомляти міліцію про підозрілих осіб у місті. Тільки згуртувавшись разом проти агресора ми зможемо зберегти мир в країні», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"