Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр запрошує представників засобів масової інформації до участі в прес-конференції
2008-12-22 11:53:00

Єдиний Центр запрошує представників засобів масової інформації до участі в прес-конференції

23 грудня 2008 року (вівторок) об 11:00 в прес-центрі Житомирської обласної організації Єдиного Центру за адресою м. Житомир, Майдан Згоди 6, к.2 відбудеться прес-конференція на тему «Політичні підсумки 2008 року. Прогноз Єдиного Центру на 2009».

У 2009 рік країна вступає «навпомацки»: без антикризового плану, без системи антикризових законопроектів, без чітких кроків щодо налагодження роботи гілок влади. Без бюджету і без газових контрактів…

Житомирська обласна організація Єдиного Центру запрошує представників засобів масової інформації до участі в прес-конференції.

На запитання журналістів буде відповідати Голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Зубко Геннадій Григорович.


Прес-служба Житомирської обласної організації Єдиного Центру
8 (0412) 51 20 70


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"