Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

На Житомирщині спробують встановити найбільший в Україні національний прапор
2014-04-25 11:45:00

На Житомирщині спробують встановити найбільший в Україні національний прапор

Житомирські єдиноцентристи вітають ідею розміщення у Житомирі найбільшого в Україні національного прапору. Про це заявили в обласній організації партії.

У Житомирі на фасаді будівлі розмістять жовто-блакитний прапор великого розміру. З такою ідеєю виступили місцеві громадські діячі. «Адже національний прапор – це наш дух, наша совість і символ нашої незламності. Під жовто-блакитним стягом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, а нині розбудовуємо демократичне суспільство», - кажуть ініціатори проекту.Житомир може стати містом-рекордсменом, оскільки прапор такого розміру досі ніде в Україні не розміщувався. «Житомирська обласна організація Єдиного Центру вітає високий рівень патріотизму ініціаторів даного задуму та сподівається, що ідея буде реалізована, оскільки такий захід сприятиме підняттю національного духу мешканців міста», - повідомили партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"