Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр вимагає реформи у сфері незавершеного будівництва
2014-04-22 14:48:00

Житомирський Єдиний Центр вимагає реформи у сфері незавершеного будівництва

Влада повинна розробити комплексну програму, яка передбачатиме реформування сфери незавершеного будівництва об’єктів в області. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

На Житомирщині  кількість тимчасово припинених або законсервованих об'єктів перевищує кількість об'єктів, що будуються. Частка таких об'єктів склала 86,2%. Основною причиною припинення будівництва, за оцінками забудовників, є відсутність фінансування. У нашій області також найнижча частка збудованого житла вона становить 2,5% загальної кількості житлових будівель у регіоні.

 

Єдиний Ценр закликає владу до активізації роботи в напрямку відновлення будівництва недобудованих об’єктів області. З компаніями-будівельниками, які не виконали свої зобов’язання угоди мають бути розірвані. «Для решти компаній, які візьмуться добудувати об’єкти  потрібно передбачити пільгові умови з метою якнайшвидшої реалізації цих проектів», - вважають в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"