Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи висловлюють підтримку своїм десантникам
2014-04-17 11:41:00

Житомирські єдиноцентристи висловлюють підтримку своїм десантникам

Єдиноцентристи житомирщини підтримують наших земляків їх зараз поїхали забезпечити цілісність держави на сході. Про це заявили в обласній організації партії.

За інформацією ЗМІ в Луганський області сепаратисти блокують колону бронетехніки житомирських десантників. Місцеве населення заблокувало дорогу поваленими деревами та автомобілями. Командир десантників запевнив людей, що військові будуть їх захищати від зовнішнього агресора та не будуть направляти зброю на мирних людей.

 

«Житомирська обласна організація Єдиного Центру впевнена в тому, що десантники виконають гідно поставлені перед ними завдання та забезпечать стабільність у східних регіонах України», - повідомили партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"