Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи долучилися до весняної толоки
2014-04-16 15:35:00

Житомирські єдиноцентристи долучилися до весняної толоки

Житомирські єдиноцентристи долучилися до загальноміської толоки та провели заходи з озеленення, прибирання та благоустрою території міста Житомира.

Житомирська обласна організація Єдиного Центру висловлює вдячність всім небайдужим однопартійцям та мешканцям міста, які приймали участь у прибиранні свого міста. Весняна толока відбувається вже не перший рік та стала доброю традицією житомирян.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"