Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада повинна посприяти сім’ям у добудові майже готової багатоповерхівки
2014-04-09 15:09:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада повинна посприяти сім’ям у добудові майже готової багатоповерхівки

Місцева влада не повинна залишити без уваги інвесторів, ступінь готовності житла яких становить 95%. Чиновники зобов’язані знайти і виділити кошти на добудову багатоповерхівки в Житомирі. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

Інвестори будинку по вул. Щорса, 155 у Житомирі виходять до Житомирської облради, щоб просити депутатів вирішити питання виділення 2,15 млн. грн. для завершення робіт. Спочатку вони просили 3,15 млн., а тепер 2,15 млн., бо ще 1 млн. пообіцяли з міського бюджету. Про це розповіли інвестори, які вже багато років чекають на квартиру в цьому будинку.

 

На початку квітня цього року стало відомо, що кошти з державного бюджету на добудову об’єкту по вул.Щорса, 155, ступінь готовності якого становить 95%, виділятися у 2014 році не будуть. Мінрегіонбуд запропонував Житомирській облдержадміністрації «віднайти можливість фінансування будівництва зазначеного об’єкта».

 

Житомирська обласна організація Єдиного Центру вимагає від влади вирішити питання добудови житлового будинку у Житомирі. «Сотні сімей, які вже багато років чекають на свої квартири  не повинні і далі залишатися без власного житла, яке вже майже добудоване», - вважають обласні єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"