Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр: Влада повинна негайно вирішити питання, щодо земельної ділянки в центрі Житомира
2014-04-08 10:25:00

Житомирський Єдиний Центр: Влада повинна негайно вирішити питання, щодо земельної ділянки в центрі Житомира

Житомирські єдиноцентристи вимагають від влади не затягувати із справедливим вирішенням питання щодо земельної ділянки в центрі Житомира, на якій розпочато будівництво супермаркету. Про це заявили в обласній організації партії.

У Житомирі досі триває скандал щодо будівництва супермаркету «АТБ» в центрі міста на розі вулиць Київської та Театральної.

 

Влада Житомира безпідставно змінила цільове призначення земельної ділянки за адресою вул. Київська, 6. Замість культурно-адміністративного центру на ділянці почали зводити супермаркет.

 

Після неодноразових акцій протесту житомирян проти будівництва вказаного вище об’єкту, депутатами Житомирської міської ради була створена тимчасова контрольна комісія, що вивчала законність будівництва супермаркету.

 

На останній сесії Житомирської міськради голова тимчасової комісії доповів: «Серед напрацювань тимчасової комісії на розгляд депутатів виноситься питання про повернення ділянки, на якій проходить будівництво супермаркету «АТБ» до комунальної власності міста у судовому порядку. Можливі підстави: нецільове використання земельної ділянки; виявлені порушення законодавства при виготовленні технічної документації».

 

Втім, затвердження напрацювань тимчасової контрольної комісії не відбулося через відсутність кворуму у сесійній залі.

 

Житомирська обласна організація Єдиного Центру вимагає від депутатів Житомирської міської ради розглянути питання про повернення ділянки, на якій відбувається будівництво супермаркету до комунальної власності міста. «Об’єкт на даній ділянці будується з порушеннями та спотворює архітектурну цілісність центральної частини Житомира», - наголошують обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"