Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи закликають владу надати матеріальну допомогу військовій частині
2014-04-03 16:07:00

Житомирські єдиноцентристи закликають владу надати матеріальну допомогу військовій частині

Єдиний Центр закликає владу Житомира вирішити питання щодо надання матеріальної допомоги військовій частині. Про це заявили в обласній організації партії.

За повідомленням управління праці та соцзахисту населення Житомирської міськради в мерію звернувся командир військової  частини А0339 з проханням надати матеріальну допомогу у зв’язку з додатковим призовом людей, оскільки ця частина на сьогоднішній день не має достатньо ресурсів, щоб забезпечити усіх. Вирішення даного питання не було підтримано членами виконкому оскільки виявилося, що його вирішення належить до компетенції міської ради.

 

«Житомирська обласна організація Єдиного Центру вимагає від керівництва міста невідкладного вирішення питання щодо надання матеріальної допомоги військовій частині. Сьогодні збройні сили знаходяться у скрутному становищі і потребують реальної підтримки з боку влади. "Відфутболювання" і зволікання з розглядом таких питань є неприпустимими», наголошують обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"