Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирські єдиноцентристи вимагають перегляду персонального складу виконавчого комітету міської ради
2014-04-01 09:41:00

Житомирські єдиноцентристи вимагають перегляду персонального складу виконавчого комітету міської ради

Житомирська обласна організація Єдиного Центру вимагає повторного розгляду питання на сесії Житомирської міської ради щодо перегляду персонального складу виконавчого комітету.

На сесії Житомирської міської ради, що відбулась 31 березня, на розгляд було винесено питання про перегляд персонального складу виконавчого комітету міськради. До складу виконавчого комітету Житомирської міської ради входить 61 особа, однак перед початком сесії надійшло декілька заяв щодо складання своїх повноважень деякими членами виконкому.

 

З урахуванням всіх заяв, склад виконавчого комітету має становити 51 особу. Питання щодо персонального складу виконавчого комітету в кількості 51 особи не було підтримано депутатами Житомирської міської ради.

 

«Єдиноцентристи вважають неприпустимою ситуацію, коли у виконавчому комітеті працюють люди, які не бажають виконувати свої обов'язки, що засвідчено відповідними заявами. Також активісти наголошують на перегляді кандидатур, які входили у склад виконкому за посадою, проте наразі звільнені», наголосили обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"