Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр вимагає перегляду акцизу на переобладнання автомобілів
2014-03-27 10:49:00

Житомирський Єдиний Центр вимагає перегляду акцизу на переобладнання автомобілів

Вважаємо, що ставку утилізаційного збору та акцизу на переобладнання транспортних засобів має суттєво знижено, або відмінено. Про це заявили в Житомирській обласній організації Єдиного Центру.

Нещодавно у Житомирі обласну державну адміністрацію пікетували близько сотні підприємців. Вони вимагали відміни утилізаційного збору та акцизу на переобладнання транспортних засобів.

 

Через введення акцизного податку, який ввели з нового року, і податку на утилізацію, який ввели з першого вересня минулого року, практично зупинилась одна з гілок автомобільного бізнесу в Україні. Без роботи залишились десятки тисяч людей. Тільки в Бердичеві близько 5 тис. людей залишилися без роботи. Це люди, які безпосередньо пов'язані з переобладнанням мікроавтобусів, оскільки Бердичів був центром переобладнання, стверджують обласні партійці.

 

«Житомирська обласна організація Єдиного Центру вимагає від місцевої влади зробити все необхідне для  термінового розгляду у Верховній Раді України питання щодо доопрацювання або відміни утилізаційного збору та акцизу на переобладнання транспортних засобів», - повідомили в обласній організації.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"