Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр закликає місцеву  владу не допустити порушення прав громадян, що були мобілізовані до ЗСУ
2014-03-26 09:17:00

Житомирський Єдиний Центр закликає місцеву владу не допустити порушення прав громадян, що були мобілізовані до ЗСУ

Житомирські єдиноцентристи висловлюють свою підтримку житомирянам, що були мобілізовані до Збройних Сил України. Про це заявили в обласній організації партії.

У зв’язку із агресивними діями Росії у Криму відбулася часткова мобілізація громадян до Збройних Сил. Більшість мобілізованих висловлюють хвилювання через те, що у зв’язку з мобілізацією можуть втратити роботу, можуть бути відраховані з навчання, не матимуть змоги виплачувати кредити, не знають, яким чином, у зв’язку зі зміною статусу, їм будуть нараховуватися пенсійні виплати.«Житомирська обласна організація Єдиного Центру закликає місцеву  владу не допустити порушення прав громадян, що були мобілізовані до Збройних Сил України та забезпечити в повному обсязі соціальні гарантїї, передбачені чинним законодавством. Люди які сьогодні захищають Україну не повинні самі залишитись із своїми проблемами на одинці», - наголосили обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"