Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр вимагає призначення позачергових виборів міського голови Житомира
2014-03-24 15:07:00

Житомирський Єдиний Центр вимагає призначення позачергових виборів міського голови Житомира

Верховна Рада не реагує на Житомирської рішення міської ради щодо призначення дострокових виборів мера міста. Про це заявили в обласній організації Єдиного Центру.

25 лютого 2014 року рішенням Житомирської міської ради було відправлено у відставку міського голову Житомира Володимира Дебоя.  Виконуючим обов’язки міського голови призначено секретаря міської ради Любов Цимбалюк. Також були звільнені зі своїх посад ряд заступників міського голови.У зв’язку із чисельними зверненнями громадян щодо призначення позачергових виборів міського голови, в.о. міського голови Любов Цимбалюк повідомила, що 7 березня 2014 року Житомирська міська рада звернулася до Голови Верховної Ради України з відповідним листом щодо призначення позачергових виборів Житомирського міського голови.Враховуючи невдоволення мешканців Житомира відсутністю дієвої влади у місті, Житомирський Єдиний Центр закликає Голову Верхової Ради,  відповідно до рішення Житомирської міської ради від 25.02.14 №627, невідкладно розглянути питання щодо призначення позачергових виборів міського голови Житомира.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"