Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр вимагає призначення позачергових виборів міського голови Житомира
2014-03-24 15:07:00

Житомирський Єдиний Центр вимагає призначення позачергових виборів міського голови Житомира

Верховна Рада не реагує на Житомирської рішення міської ради щодо призначення дострокових виборів мера міста. Про це заявили в обласній організації Єдиного Центру.

25 лютого 2014 року рішенням Житомирської міської ради було відправлено у відставку міського голову Житомира Володимира Дебоя.  Виконуючим обов’язки міського голови призначено секретаря міської ради Любов Цимбалюк. Також були звільнені зі своїх посад ряд заступників міського голови.



У зв’язку із чисельними зверненнями громадян щодо призначення позачергових виборів міського голови, в.о. міського голови Любов Цимбалюк повідомила, що 7 березня 2014 року Житомирська міська рада звернулася до Голови Верховної Ради України з відповідним листом щодо призначення позачергових виборів Житомирського міського голови.



Враховуючи невдоволення мешканців Житомира відсутністю дієвої влади у місті, Житомирський Єдиний Центр закликає Голову Верхової Ради,  відповідно до рішення Житомирської міської ради від 25.02.14 №627, невідкладно розглянути питання щодо призначення позачергових виборів міського голови Житомира.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"