Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр вітає Спілку поляків України з 25-річчям
2014-03-21 14:15:00

Житомирський Єдиний Центр вітає Спілку поляків України з 25-річчям

Польська громада Житомирщині найчисельніша в Україні вона налічує 49 тисяч чоловік, що становить третину всіх поляків України.

19 жовтня 1991 року в м. Києві відбувся ІІ Конгрес поляків України, на якому було прийнято рішення про створення Спілки поляків України. До її правління були обрані житомиряни Валентин Грабовський та його Святість Єпископ Ординарій Києво-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський.

 

Спілка поляків робить значний внесок у розвиток культурно-освітнього життя Житомирщини. За ініціативи організації, налагоджені контакти між Сілезьким воєводством і Житомирською областю, між польськими містами Плоцьком, Битомом та Житомиром.

 

Партійці Єдиного Центру вітають Житомирську обласну спілку поляків з 25 річчям. «Ми високо цінуємо громадську позицію поляків Житомирщини, і їх вклад у розвиток стосунків між нашим краєм та Польщею», - наголосили в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"